O nás

 

Vedení účetnictví v dnešní době požaduje znalosti stále se měnící legislativy a tudíž je dobré přenechat zpracování odborníkům. Naše služby se zaměřují na fyzické i právnické osoby, občanská sdružení, společenství vlastníků.

Svým zákazníkům nabízíme individuální přístup při řešení problémů s vedením účetnictví v jakémkoliv stádiu. Poskytujeme nejen komplexní vedení účetní agendy, ale i konzultační hodiny pro řešení problému.
Rádi si s Vámi domluvíme schůzku v naší příjemné kanceláři nebo Vás navštívíme a budeme se věnovat Vašim dotazům. Společným cílem je spokojený zákazník.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

V oblasti účetnictví a daní nejsme nováčky..V oboru pracujeme  již od roku 1995.Nejdříve jako OSVČ. V roce 2010 jsme vytvořili s.r.o.

Za toto období jsme prošli nesčetnými školeními a kurzy, nasbírali jsme velké množství zkušeností.Své znalosti průběžně doplňujeme tak, jak to vyžaduje neustále se měnící a vyvíjející se legislativa.

Naši klientelu tvoří drobní živnostníci, podnikatelé, obchodní společnosti, neziskové subjekty jako občanská sdružení a společenství vlastníků bytových jednotek. Ke každému přistupujeme individuálně a snažíme se vyjít vstříc potřebám každého.